Systémy REGIS®

Internetové, plně redakční systémy, určené pro orgány veřejné správy, firmy a nevýdělečné subjekty. Při vývoji systémů, které jsou mj. chráněny ochrannou známkou, jsme spolupracovali s odborníky územní samosprávy, státní správy a firemního sektoru. Systémy proto splňují svoji vysokou kompatibilitou ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků z řad obcí, firem aj. subjektů, přičemž nezáleží na jejich velikostí.
Dle typu subjektu máme pro zákazníky připraveny systémy REGIS® Radnice, REGIS® Firma a REGIS® Standard. Všechny systémy maximálně podporují intuitivní ovládání a vyznačují se dynamikou zpracování, kdy uživatel není žádným způsobem omezován při stavbě struktury svých stránek. Specifické požadavky zákazníků řešíme verzí REGIS® Profesional či zcela zakázkovým vývojem.

O systému

Systém je plně databázovou aplikací. Obsah databáze je zpřístupněn jazykem SQL, jehož příkazy jsou prováděny pomocí skriptů, zapsaných v hypertextovém preprocesoru PHP verze 4.

Aktualizace dat

V rámci aplikace je uplatňován tzv. systém "okamžité aktualizace dat". Aktualizace údajů je prováděna prostřednictvím editačních formulářů, spustitelných z libovolného PC a místa. Veškeré změny jsou okamžitě promítnuty v hlavní databázi a ihned viditelné na síti internet.

Vývoj systému, autorská práva

REGIS-ON-LINE, s.r.o.
Napište nám: regis@regis.cz
Firemní web: www.regisweb.cz

Vývoj grafického rozhraní

Design STUDIO JPR

Správa aplikací

Aplikace je provozována na výkonných webových serverech firmy REGIS-ON-LINE, s.r.o. Firma provádí veškeré činnosti spojené se správou webevého serveru i aplikace a nepřetržitou službu Hot-Line.

Zavři okno